Historia Ośrodka

Poznański Ośrodek Medycyny Pracy MEDICAL powstał w 1998 roku i działając jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej jest nowoczesną odpowiedzią na aktualne wymagania Klientów z zakresu przeprowadzania badań profilaktycznych pracowników.

Medycyna pracy, którą Państwu oferujemy to nowoczesne rozwiązania, profesjonalna obsługa, i co najważniejsze – lekarze specjaliści i lekarze medycyny pracy skupieni w jednej placówce, w jednym miejscu!

Naszą ofertę kierujemy do firm, przedsiębiorstw i instytucji zainteresowanych medycyną pracy w rejonie Wielkopolski i Poznania, liczących na szybką obsługę, dobre ceny i profesjonalne doradztwo w zakresie opieki profilaktycznej nad pracownikami i badaniami medycyny pracy.

Ośrodek Medical to wszechstronna placówka. Naszym Pacjentom oferujemy usługi medyczne w ramach Centrum Diagnostycznego. Szeroki zakres badań radiologicznych, ultrasonografia, diagnostyka neurologiczna i okulistyczna oraz prężnie działające laboratorium analityczne, oferujące bogaty zakres badań. Obejmujemy opieką zarówno pacjenta indywidualnego, jak i pracowników firm i zakładów współpracujących z Poznańskim Ośrodekiem Medycyny Pracy MEDICAL. Kompleksową opiekę medyczna zapewniają Gabinety Specjalistyczne w których kilkudziesięciu lekarzy specjalistów i pielęgniarek, służy pomocą naszym Pacjnetom.

Naszym celem jest profilaktyka, diagnostyka i leczenie, w jednym miejscu, szybko i profesjonalnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.