Laboratorium analityczne

Laboratorium Analityczne Medical rozpoczęło swoją działalność w 2003 roku. Świadczy usługi diagnostyczne dla mieszkańców Poznania i Wielkopolski.

W laboratorium wszystkie badania objęte są wewnętrzną kontrolą jakości prowadzoną zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Poddajemy się również zewnętrznej kontroli jakości w Powszechnym Programie Oceny Wiarygodności Wyników Badań Laboratoryjnych, który prowadzony jest przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi.

Wysoką jakość naszych usług gwarantujemy między innymi poprzez wykwalifikowaną i dobrze przygotowaną zawodowo kadrę diagnostów laboratoryjnych. Wszystkie analizatory posiadają wymagane w Polsce certyfikaty.

Laboratorium pracuje w systemie zamkniętym pobierania krwi. którego stosowanie świadczy o nowoczesności placówki i przestrzeganiu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa dla pacjentów i personelu.

Laboratorium świadczy usługi diagnostyczne: od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:00

Zapraszamy do galerii laboratorium analitycznego

Nasze urządzenia:

Aparaty do wykonywania analiz immunologicznych (Immulite) i biochemicznych (Airone 200 RA)

Aparat do oznaczenia morfologii krwi ABX Micros ES-60

Aparat do oznaczenia badań biochemicznych A-15

Pokój pobrań materiału do wykonywania analiz

Szczegóły dotyczące badań laboratoryjnych udzielamy pod numerem telefonu 61 8430040 lub pod adresem mailowym: laboratorium@medical-nzoz.pl